ABUS Marine Riippulukko 70IB/45HB63
ABUS Marine Riippulukko 70IB/45HB63 - Veneen Lukot - 88538 - 1
Ale -10%
Uusi
Tarjoustuote!
-10%
Hinta voimassa 17.5.2026 asti.
  • Tuotekoodi: 49-35836
  • Tuote tilapäisesti loppu
  • Solid lock body made from brass
  • Stainless-steel shackle for extra-special corrosion protection
  • Shock-absorbing plastic casing protects sensitive surfaces
  • Double bolted
  • Precision pin cylinder
  • Paracentric key profile for increased protection against manipulation
  • Inner components made from rust-free materials
  • For medium-security requirements under extreme weather and environmental conditions
  • Ideal for use on vehicles and boats
Locking type: key
Weight: 200g
A: 49mm
B: 20mm
C: 63mm
D: 8mm
E: 27,5mm
F: 112mm